Дієтична добавка

Сода

    РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ:
  • Використовується у якості додаткового джерела мікроелементів
  • Профілактика серцево-судинних захворювань
  • Для дезінфекції зубів та ясен, ротової порожнини та горла, полегшення стану при сонячних опіках
  • Знижує кислотність шлункового соку

Наявність та замовлення у партнерів:

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Назва
Добавка дієтична «Сода»
фармацевтичної якості
Склад
Натрію гідрокарбонат
ТУ У 10.8-23288728-005:2020
Рекомендації щодо застосування
Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування у якості додаткового джерела мікроелементів. В харчовій промисловості використовують як розпушувача тіста, для виготовлення напоїв. Водні розчини натрію гідрокарбонату використовуються для дезінфекції зубів та ясен, ротової порожнини та горла, полегшення стану при сонячних опіках. Знижує кислотність шлункового соку. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Добова доза натрію гідрокарбонату 3 г. Добавка застосовується у вигляді водного розчину. Для внутрішнього застосування - половину чайної ложки розчинити в 200 – 300 мл гарячої (не киплячої) води і пити дрібними ковтками протягом усього дня.

Для полоскання ротової порожнини та горла – чайну ложки соди треба розчинити в склянці теплої води і полоскати горло через кожні чотири години.

Для обробки опіків – 4 чайні ложки соди розчинити у склянці холодної води, змочити марлю або складений у кілька шарів бинт у содовому розчині і прикладати до ураженої дільниці. Процедуру повторювати кілька разів до повного зникнення жару.

Протипоказання
Не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям у віці до 12 – ти років, а також при особистій підвищеній чутливості до складових компонентів.
Умови зберігання
Добавку дієтичну зберігають в оригінальній упаковці, у сухому захищеному від дії світла місті при температурі не вище 25°С.
Не є лікарським засобом.
Дієтична добавка
Виробник
ТОВ «Исток-Плюс», Україна, 69032, м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 4. тел.:+38(061) 717-01-44