Медичний виріб

СільверIS Горло спрей 50мл (ml)

    РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ:
  • Антибактеріальний противірусний засіб
  • Для полегшення перебігу хвороб горла: тонзиліт, фарингіт, ларингіт, стоматит, інфекції, спричинені вірусами та грибами.

Наявність та замовлення у партнерів:

silveris-nose

СільверIS Ніс

Для полегшення перебігу нежитю
silveris ear

СільверIS Вухо

Для полегшення перебігу хвороб вуха

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Назва
Медичний виріб «СільверIS Горло спрей 50мл (ml)»
Склад
Колоїдний розчин срiбла 45-55 ppm (45-55 мг/л (mg/l))
Опис виробу
Прозорий безбарвний розчин, 50 мл (ml) у флаконі із пластику з контролем першого відкриття у комплекті з гортанним розпилювачем та інструкцією із застосування медичного виробу, у картонній коробці.
Функціональні властивості

Колоїдне срібло має широкий спектр антибак­теріальної, противірусної та протигрибкової ак­тивності, тому пригнічує зростання та сприяє за­гибелі багатьох бактерій на слизовій оболонці горла. Бактерицид­на дія на Staphylococcus aureus відмічається при концентрації наночасток колоїдного срібла 45-50 ppm.

При мiсцевому застосуваннi колоїдний роз­чин срiбла має тимчасову передбачувану дiю проти вi­русiв, бактерiй, грибiв на слизовiй оболонцi горла та ротової порожнини, але не впливає на функцiї органiв та систем органiзму.

Колоїде срібло працює шляхом зв'язування з білками, які можуть виробляти бактерії та віруси та руйнувати їх, може мати віруліцидну дію щодо вірусу грипу та інших вірусів, а також в'яжучу дію.

Рекомендації щодо застосування
Антибактеріальний противірусний засіб. Для полегшення перебігу хвороб горла: тонзиліт, фарингіт, ларингіт, стоматит, інфекції, спричинені вірусами та грибами.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонента. Застосування у дітей віком до 4 років.
Застереження щодо застосування

Не допускати потрапляння розчину в очі. При випадковому потраплянні в очі промити великою кількістю проточної води. Перед застосуванням невелику кількість засобу нанести на шкіру в ділянці ліктьового згину для виявлення можливої індивідуальної непереносимості. При виникненні симптомів індивідуальної непереносимості (подразнення, печіння, свербіж шкіри) промити місце нанесення великою кількістю води, відмовитися від застосування виробу і при необхідності звернутися до лікаря. Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним контейнером кільком особам.

Дотримуйтесь рекомендованих доз і способу застосування виробу. Колоїдний розчин срібла може спричинити подразнення слизової оболонки горла, особливо при довготривалому застосуванні.

Розчин не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки не має достатньо даних щодо застосування срібловмісних засобів у ці періоди.

Тільки для місцевого застосування.

Спосіб застосування

Відґвинтити ковпачок у флаконі.

Замінити ковпачок на розпилювач, що додається. Струснути флакон. Перевести сопло розпилювача в горизонтальне положення та провести 2-3 контрольні розпилення у повітря подалі від очей. Розпилення у по­рожнину рота та глотки проводити  при вертикальному положенні голови.

  • дорослим та дітям від 12 років по 2 розпилення 3 разів на добу;
  • дітям від 4  до 12 років по 1 розпилення 3 рази на добу після консультації з лікарем.

Курс застосування 5-10 днів або за рекомендацією лікаря. Дітям застосовувати засіб тільки під наглядом дорослих.

Термін придатності
Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.
Термін придатності розчину після першого відкриття флакона – не більше 4 тижнів.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не нижче 5 °С та не вище 25 °С у захищеному від дії прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.
Виробник
ТОВ «Исток-Плюс», Україна, 69032, м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 4. тел.:+38(061) 717-01-44