Медичний виріб

СільверIS Вухо краплі 15мл (ml)

    РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ:
  • Для полегшення перебігу хвороб вуха, як допоміжний засіб у разі запалення зовнішнього слухового проходу, що викликане бактеріальними та грибковими інфекціями
  • З метою пом’якшення та видалення будь-яких забруднень, а також для створення захисного бар’єру на поверхні зовнішнього слухового проходу

Наявність та замовлення у партнерів:

anc-istok200x50anc-istok200x50-2
sanitas-istok200x50sanitas-istok200x50-2
3i-istok200x503i-istok200x50-2
zdravica-istok200x50-2zdravica-istok200x50
silveris-throat

СільверIS Горло

Антибактеріальний противірусний засіб
silveris-nose

СільверIS Ніс

Для полегшення перебігу нежитю

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Назва
Медичний виріб «СільверIS Вухо краплі 15мл (ml)»
Склад

Колоїдний розчин срiбла 45-55 ppm (45-55 мг/л (mg/l)), колоїдний розчин міді 45-55 ppm (45-55 мг/л (mg/l))

Допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколевий екстракт ромашки

Опис виробу
Прозорий безбарвний розчин, 15 мл (ml) у флаконі із пластику з контролем першого відкриття у комплекті з піпеткою з нагвинчувальною кришкою та інструкцією із застосування медичного виробу, у картонній коробці.
Функціональні властивості

Колоїдні срібло та мідь мають широкий спектр антибак­теріальної та протигрибкової ак­тивності, тому пригнічують зростання та сприяють за­гибелі багатьох бактерій та грибів на поверхні зовнішнього слухового проходу. Бактерицид­на дія на Staphylococcus aureus відмічається при концентрації наночасток колоїдних срібла 45-50 ppm та  міді 45-55 ppm

Розчин має тимчасову передбачувану дію проти бактерій та грибів при місцевому застосуванні на поверхні слухового проходу, тому не впливає на функції органів та систем організму.

Екстракт ромашки має протизапальні, регенеруючи, пом'якшувальні властивості.

Рекомендації щодо застосування
Для полегшення перебігу хвороб вуха, як допоміжний засіб у разі запалення зовнішнього слухового проходу, що викликане бактеріальними та грибковими інфекціями.
З метою пом’якшення та видалення будь-яких забруднень, а також для створення захисного бар’єру на поверхні зовнішнього слухового проходу.
Протипоказання
Підвищена чутливість до складових медичного вибору. Не слід використовувати медичний виріб у разі наявності перфорації барабанної перетинки. Застосування у дітей віком до 2 років.
Застереження щодо застосування

Не допускати потрапляння розчину в очі. При випадковому потраплянні в очі промити великою кількістю проточної води. Перед застосуванням невелику кількість засобу нанести на шкіру в ділянці ліктьового згину для виявлення можливої індивідуальної непереносимості. При виникненні симптомів індивідуальної непереносимості (подразнення, печіння, свербіж шкіри) промити місце нанесення великою кількістю води, відмовитися від застосування виробу і при необхідності звернутися до лікаря. Для попередження поширення інфекції не слід користуватися одним контейнером кільком особам.

Дотримуйтесь рекомендованих доз і способу застосування виробу.

Розчин не слід застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки не має достатньо даних щодо застосування срібловмісних засобів у ці періоди.

Тільки для місцевого застосування.

Спосіб застосування

Відґвинтити ковпачок на флаконі.

Замінити ковпачок на піпетку з нагвинчувальною кришкою, що додається.

Для того, щоб запобігти неприємним відчуттям у результаті контакту шкіри слухового проходу з холодним розчином, слід зігріти флакон у руках перед застосуванням медичного виробу.

Перед використанням медичного виробу нахилити голову або лягти на бік потрібним вухом догори. Не слід вставляти дозатор занадто глибоко у вушний канал.

Дорослим та дітям з 6 років по 5 крапель 3 рази на добу (якщо лікар не призначив інше).

Дітям віком від 2 до 6 років рекомендується використовувати медичний виріб тільки під наглядом лікаря.  Вушні краплі використовують щонайменше протягом 3 днів після зникнення симптомів запалення.

Термін придатності
3 роки з дати виготовлення.
Термін придатності розчину після першого відкриття флакона – не більше 4 тижнів.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не нижче 5 °С та не вище 25 °С у захищеному від дії прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.
Виробник
ТОВ «Исток-Плюс», Україна, 69032, м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 4. тел.:+38(061) 717-01-44