Дієтична добавка

КатарIS

    РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО СПОЖИВАННЯ:
  • Сприяє нормалiзацiї функцiонування сечовивідної системи
  • Підлужування сечі, підтримка збалансованої і здорової мікрофлори сечовивідних шляхів у жінок, усуває печіння і біль при сечовипусканні, викликаних загостренням хронічного циститу
  • Відновлення після тренувального навантаження або зменшення проявів крепатури

Наявність та замовлення у партнерів:

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Назва
Добавка дієтична «КатарIS»
Склад
1 саше містить натрію цитрату (Е 331) – 4000 мг, лимонну кислоту (Е 330), ароматизатор ідентичний натуральному «Журавлина», сахарозу, сахарин натрію (Е 954).
Рекомендації щодо застосування
Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування у якості додаткового джерела мікроелементів. Натрію цитрат сприяє нормалiзацiї функцiонування сечовивідної системи: спричиняє підлужування сечі, створює оптимальні умови для підтримки збалансованої і здорової мікрофлори сечовивідних шляхів у жінок, усуває печіння і біль при сечовипусканні, викликаних загостренням хронічного циститу. Натрію цитрат використовується для підвищення продуктивністі тренувального процесу, відновлення після тренувального навантаження у осіб, які займаються спортом або зменшення проявів крепатури після фізичних навантажень. Натрію цитрат пов'язує іони водню і знижує закислення м'язів під час високо інтенсивних навантажень, проникає через мембрани м'язових волокон, пригнічує гліколіз і накопичення молочної кислоти, підвищує м'язову витривалість, зменшує больовий синдром в м'язах.
Спосіб вживання та рекомендована добова доза

Для пом’якшення перебігу циститу у жінок (дорослі): приймати по одному саше 3 рази на день після їжі. Перед застосуванням вміст саше (4,3 г) слід розчинити в склянці води (150-200 мл). Необхідно прийняти 6 саше протягом 48 годин. Подальший термін вживання узгоджується з лікарем.

Для підвищення  продуктивності тренування й збільшення витривалості у осіб, які займаються спортом або для зменшення проявів крепатури після фізичних навантажень: приймати за 15 хвилин перед тренуванням по 1 саше, розчиненому у 1 склянці води (150-200 мл), запити достатньою кількістю води.

Застереження при застосуванні
Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, цукровий діабет. Не застосовувати під час вагітності або годування груддю, одночасно з препаратами літію чи гексаміну, а також особам, що перебувають на дієті з низьким вмістом солі, дітям. Продукт містить сахарозу. Якщо у Вас встановлено непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цю дієтичну добавку. Не слід використовувати, як заміну повноцінного раціону харчування! Не перевищувати рекомендовану добову дозу!
Форма випуску
Порошок для приготування орального розчину по 4,3 г в саше, по 6 саше в картонній коробці.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін зберігання
Три роки від дати виробництва
Не є лікарським засобом.
Дієтична добавка
Виробник
ТОВ «Исток-Плюс», Україна, 69032, м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 4. тел.:+38(061) 717-01-44